YLO Violin - Timeless

Autorska płyta „TIMELESS” – YLO VIOLIN to muzyczna podróż po świecie pełnym rytmów i melodii z różnych stron świata, opowiedziana skrzypcami elektrycznymi.

Kompozycje oddają bardzo precyzyjnie skojarzenia emocjonalne, skrzypce opowiadają historie, które przenoszą słuchacza w inny świat, a zarazem są ponadczasowe. Usłyszymy na niej muzykę instrumentalną ze skrzypcami elektrycznymi, zróżnicowaną brzmieniowo, od romantycznych ballad po bardzo energetyczne dźwięki elektroniczne.

Wśród utworów znajdują się zarówno własne kompozycje, jak i utwory znanych polskich kompozytorów. Specjalnie dla YLO VIOLIN utwory napisali m.in. Irek Dreger, Piotr Opatowicz, Radosław Rozbicki.

Na krążku znalazły się również dwa klasyczne utwory: Burza Vivaldiego i Marzenie Schumanna, które zostały zagrane w nowoczesnej i autorskiej aranżacji Ilony Perz-Golki. Jak sama twierdzi, skrzypce elektryczne pozwalają na eksperymentowanie z dźwiękiem bez końca i bez ograniczeń. To niesamowity środek przekazu muzycznego, a sam instrument potrzebuje, by wykonawca umiał przy ich pomocy wydobyć kolory, temperaturę i zbudować klimat.
 
Płyta „Timeless” to wielopłaszczyznowe muzyczne doznanie godne polecenia!

Wypełnij formularz zamówienia

W odpowiedzi otrzymasz numer konta do wpłaty, po zaksięgowaniu środków niezwłocznie nadamy przesyłkę z płytą. Przyjemnego odsłuchu!